MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektronik

WISAG Elektrotechnik specjalizuje się w zasilaniu energią elektryczną w przemyśle. Od rozdzielnic niskiego i średniego napięcia, transformatorów, systemów UPS, techniki zabezpieczeniowej, prądu niskiego i wysokiego napięcia po nową budowę systemów elektrotechnicznych i konserwację - we wszystkich aspektach projektowania, planowania i instalacji.

WISAG Elektrotechnik oferuje pracę elektrykom i technikom z całego świata w dziedzinie elektrotechniki. wyłącznie zatrudnienie bezpośrednie umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą.

Twoje zadania u nas

- Montaż, uruchomienie i serwisowanie systemów średniego i niskiego napięcia oraz

   transformatorów bezpośrednio u klienta

- Montaż kablowych systemów nośnych

- Wykonywanie związanych z tym prac przyłączeniowych kabli SN/NV

- Konserwacja i naprawa systemów zasilania energią elektryczną

- Przebudowa i rozbudowa rozdzielni

Czym nas zachwycisz:

- Wymagane - Ukończone szkolenie jako technik elektronik w zakresie inżynierii przemysłowej lub w

  zakresie techniki energetycznej i budowlanej, technik elektronik systemów energetycznych, elektryk

  przemysłowy lub podobne.

- Mile widziane Znajomość języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym

- lub angielski na poziomie komunikatywnym

- Mile widziane -doświadczenie zawodowe w zakresie energetyki.

- Znajomość projektów z zakresu energetyki

- Prawo jazdy

Możesz spodziewać się następujących korzyści

-Bezpośrednie zatrudnienie w firmie z branży elektrotechnicznej

- Stała umowa o pracę zgodnie z naszym atrakcyjnym układem zbiorowym

- 30 dni urlopu

- Dobrze wyposażony samochód służbowy

- trzynasta pensja (święta Bożego Narodzenia, urlop)

- Kurs języka niemieckiego i inne kursy zgodnie z życzeniem

- Atrakcyjne wynagrodzenie na start w wysokości 2600 euro z możliwością

  podwyżki + dieta

- Możliwość awansu na kierownika budowy lub kierownika projektu

- Inne klasyczne korzyści, jak np. laptop firmowy, telefon komórkowy,

  wysokiej jakości odzież robocza, najnowocześniejsze narzędzia itp. są dla

  nas sprawą oczywistą.

Zaciekawiła Cię nasza oferta?

W takim razie wesprzyj nasz ZESPÓŁ! Szukamy miłych kolegów, którzy lubią się śmiać i są zaangażowani w swoją pracę.

- Zaprasramy również do przesłania nam swojego CV w języku niemieckim bezpośrednio na adres e-mail: [email protected]